The Marching Chiefs of Florida State University

The Band That Never Lost a Halftime Show

DOWNLOAD NOW »

Author: Bill F. Faucett

Publisher: McFarland

ISBN: 1476630496

Category: Music

Page: 235

View: 4918

 The history of Florida State University’s Marching Chiefs is chronicled, from early efforts to found a band before the program’s 1939 establishment at Florida State College for Women, to the Chiefs’ attainment of “world renowned” status. The band’s leaders, shows, and music are discussed, along with the origins of some of their venerable traditions, game-day rituals, and school songs. This story of the Chiefs takes into account the growth of FSU and its School of Music, the rise of “Big Football” in Tallahassee, and the transformations on campus and in American society that affected them.

Важкі рішення

DOWNLOAD NOW »

Author: Hillari Clinton

Publisher: Nash Format via PublishDrive

ISBN: 6177279295

Category: Biography & Autobiography

Page: 544

View: 4409

Після програшу на президентських перегонах 2008 року, Гілларі Клінтон невдовзі приймає пропозицію посісти посаду держсекретаря, де пліч-о-пліч працює зі своїм колишнім суперником — Бараком Обамою. Ця книга — відверті спогади Клінтон про свою роботу у ролі очільника Держдепартаменту, який відповідає за один з основних напрямів діяльності Адміністрації президента — зовнішню політику. Книга «Важкі рішення» розповідає нам про те, що відбувалося за «зачиненими дверима»:проливає світло на війну в Афганістані та злісну проблему США — Сирію; показує, як Америка змогла вийти зі скандалу з WikiLeaks, не втративши обличчя; вкотре піднімає такі важливі питання, як проблема зміни клімату та порушення прав людини. У своїй книзі держсекретар постає перед нами і як сильна жінка-політик, і як любляча донька, дружина та матір. Клінтон довелося працювати у непрості часи, які вимагали важких рішень. Саме про ці рішення вона відверто розповідає у своїх мемуарах.

Джакомо Джойс

DOWNLOAD NOW »

Author: Джеймс Джойс

Publisher: Мультимедийное издательство Стрельбицкого

ISBN: N.A

Category: Literary Collections

Page: 15

View: 6450

«Читай швидко» — це серія стислих викладів шедеврів світової літератури. Ця книга стане справжньою знахідкою для тих, хто хоче швидко підготуватися до контрольної або виконати домашнє завдання. Книга в переказі Івана Опанасовича Харченка.