Domu

A Child's Dream

DOWNLOAD NOW »

Author: Katsuhiro Otomo

Publisher: Dark Horse Manga

ISBN: 9781569716113

Category: Comics & Graphic Novels

Page: 117

View: 1387

A twisted old man, gifted with extrasensory powers, silently holds sway over an entire block of apartments. The occupants are puppets for him to control. Life is his to give ... and to take. But suddenly there is a new voice in his head, and before he knows it, a young girl with her own battery of psychic abilities has arrived to challenge him! Soon, the sprawling complex becomes a battleground between two minds possessing incredible, unimaginable power. Winner of Japan's 1983 Science Fiction Grand Prix award, the first graphic novel ever awarded such an honor.

Domu

A Child's Dream

DOWNLOAD NOW »

Author: Tomoko Saito

Publisher: Dark Horse Manga

ISBN: N.A

Category: Comics & Graphic Novels

Page: 117

View: 6882

A twisted old man, gifted with extrasensory powers, silently holds sway over an entire block of apartments. The occupants are puppets for him to control. Life is his to give ... and to take. But suddenly there is a new voice in his head, and before he knows it, a young girl with her own battery of psychic abilities has arrived to challenge him! Soon, the sprawling complex becomes a battleground between two minds possessing incredible, unimaginable power.

Host do domu

DOWNLOAD NOW »

Author: Jiří Wolker

Publisher: Carpe diem

ISBN: 8087195272

Category: Poetry

Page: 19

View: 3082

Sbírka je prototypem tzv. poezie prostých věcí, patrný vliv vitalismu a naivismu. Přináší chlapecký, láskyplný pohled na svět, harmonii, zlidštění a zdůvěrnění. Je v ní radost ze života, prostota i pokora, citovost, částečné náboženské výrazy, motivy srdce a očí, jednoduché metafory, zdrobněliny, prostý verš. Doporučená školní četba.

Odvodnění domu - anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny

2., přepracované vydání

DOWNLOAD NOW »

Author: Balík Michael,Solař Jaroslav

Publisher: Grada Publishing a.s.

ISBN: 8024777606

Category: House & Home

Page: 112

View: 6885

Odvodňovací systémy byly a stále jsou nejdůležitější součástí každé stavby. S anglickými dvorky se setkáváme už u historických staveb a pořád jsou výborným opatřením proti vnikání vody do zdiva. Tyto části staveb slouží zároveň k osvětlení suterénních místností, a proto jsou hlavním tématem již druhého vydání úspěšného titulu. Přepracované vydání je rozšířeno o tři důležité kapitoly - 1. Řešení podlah v souvislosti se sanacemi vlhkého zdiva, 2. Dlouhodobě provizorní řešení zavlhlých povrchů, 3. Výkopové práce, jako součást sanace zdiva. Nové fotografie a doplňující texty přibyly i ke kapitolám věnovaným příčinám vzniku nadměrné vlhkosti a odvodnění spodní stavby. Samozřejmě zde nechybí přílohy, které čtenářům nabízejí varianty řešení a realizací odvlhčování suterénního zdiva. Publikaci, výjimečnou svým zaměřením na prevenci, jistě ocení majitelé a uživatelé nemovitostí, stejně jako pracovníci stavebních firem, které stavbu či rekonstrukci takových konstrukcí provádějí.

Zagłada domu Usherów

DOWNLOAD NOW »

Author: Edgar Allan Poe

Publisher: Masterlab

ISBN: 8363625620

Category: Fiction

Page: N.A

View: 3494

Opowiadanie mistrza klasyki grozy. Tagi: po polsku, polskie książki, opowiadania grozy, horror, opowieści nadzwyczajne

Daleko od domu

DOWNLOAD NOW »

Author: Saroo Brierley

Publisher: Otwarte

ISBN: 8324025596

Category: Biography & Autobiography

Page: N.A

View: 3146

"Saroo urodził się w Indiach, w bardzo biednej rodzinie. Już jako malutki chłopczyk musiał żebrać razem z braćmi, żeby zdobyć coś do jedzenia. Pewnego dnia został sam na dworcu kolejowym. Szukając brata, wsiadł do wagonu... i zasnął. Obudził się w obcym mieście, ponad półtora tysiąca kilometrów dalej. Nie potrafił powiedzieć, gdzie mieszka ani jak się nazywa, więc nie mógł wrócić do domu. Niebawem trafił do adopcji i z nowymi rodzicami wyjechał do Australii. Po latach, już jako dorosły mężczyzna, był gotów zrobić wszystko, żeby odszukać swoją biologiczną rodzinę... "

Zateplení a rekonstrukce rodinného domu

DOWNLOAD NOW »

Author: Stempel Ulrich E.

Publisher: Grada Publishing, a.s.

ISBN: 8024748088

Category:

Page: 160

View: 1919

Plánujete rekonstrukci rodinného domu? A víte, že když provedete celkové zateplení, uspoříte mnohem více než pouhým zateplením fasády? Pokud o této problematice chcete vědět více, pak je tato kniha určena právě vám. Najdete v ní druhy zateplení fasád, střech, stropů, ale i základů. Poradíme vám, jak správně napojit jednotlivé druhy izolací tak, aby nedocházelo k únikům tepla (tzv. tepelným mostům) a následně ke vzniku plísní v bytě. Autor pomůže také s výběrem vhodného druhu oken a jejich bezpečným osazením. Kapitola knihy je věnována vytápění, větrání a dalším technickým zařízením v domě. Důležitou součástí publikace je energetické hodnocení domu tak, abyste uspořili co nejvíce.

Větrání rodinných a bytových domů

DOWNLOAD NOW »

Author: Zmrhal Vladimír

Publisher: Grada Publishing a.s.

ISBN: 8024789035

Category: Technology & Engineering

Page: 96

View: 2229

Čerstvý vzduch v domácnostech je základní podmínkou dobrého zdraví. Rostoucí ceny energií, zateplování a především instalace nových těsných oken vedou často k nedostatečnému větrání. Pokud nevětráme nebo větráme nevhodným způsobem, dochází k zvýšené koncentraci škodlivin ve vnitřním prostření nebo ke zvýšené relativní vlhkosti. Nežádoucím důsledkem je vdechování škodlivých látek a tvorba plísní. V praktické příručce najdete vhodné větrací systémy, jejich výhody a nevýhody, nechybí ani systémy k zpětnému získávání tepla nazývané rekuperace, s jejíž pomocí je možné výrazně uspořit energii. Kniha je určena široké odborné i laické veřejnosti, zejména pak stavebníkům, developerům, kteří se rozhodují nad vhodným systémem větrání obytného objektu (rodinného nebo bytového domu).

Rekonstrukce rodinného domu

100 tipů

DOWNLOAD NOW »

Author: Perlík Martin

Publisher: Grada Publishing, a.s.

ISBN: 8024750422

Category:

Page: 272

View: 8933

Máte starší rodinný dům? Chtěli byste jej opravit, ale nevíte jak na to? Nebo se chystáte starší dům koupit a nevíte, zda vás následná rekonstrukce finančně nevyčerpá? Vše potřebné se dozvíte ve 100 tipech praktické příručky. Dozvíte se na co si dát u starších domů pozor, jak při rekonstrukci postupovat, kdy máte jít na stavební úřad i s čím vám pomůže architekt či projektant. V knize najdete návod jak odhalit skryté vady domu vzniklé například statikou nebo vlhkostí , jak je odstranit a kolik oprava bude stát. Autor nezapomíná ani na vnitřní vybavení domu, přípojky nebo vytápění. Koncept tipů umožní čtenáři přečíst si přesně o tom tématu, které potřebuje, aniž by se zabýval celou knihou. Pro lepší názornost je vše doplněno množstvím obrázků a fotografií.

Droga do domu

DOWNLOAD NOW »

Author: Karen McQuestion

Publisher: Otwarte

ISBN: 8324023240

Category: Fiction

Page: N.A

View: 4187

Marnie nie wierzy, że może ją spotkać jeszcze coś dobrego w życiu. Gdy zmarł jej partner, utraciła możliwość spotykania się z jego synem, którego wychowywała jak własne dziecko. Wówczas pojawia się w jej życiu Jazzy: urocza i tryskająca energią dziewczyna. Przekonuje Marnie oraz dwie inne przypadkowo spotkane kobiety, aby wyruszyły razem w podróż. Marnie będzie mogła dzięki temu spotkać się ze swoim synem.

W domu Sary

DOWNLOAD NOW »

Author: Stefan Grabiński

Publisher: Masterlab

ISBN: 8363625418

Category: Fiction

Page: N.A

View: 8349

"Odczytałem: Sara Braga, zamieszkała w willi „Tofana” na Polance, ur. w r. 1830, lat 45 — organizm wyjątkowo odporny na przemiany wieku — skłonności psychopatyczne na tle seksualnym — objawy psychicznego sadyzmu." Tagi: po polsku, język polski, książki polskie, opowiadania.