U.s. Yearbook 1967

Interesting Original Book Full of Facts and Figures from 1967. Unique Birthday Gift Or Anniversary Present Idea!

DOWNLOAD NOW »

Author: Andy Jackson

Publisher: Createspace Independent Publishing Platform

ISBN: 9781532735882

Category:

Page: 60

View: 4049

This 8.5" x 11" book gives a fascinating and informative insight into life in the U.S. in 1967. It includes everything from the most popular music of the year to the cost of a buying a new house. Additionally there are chapters covering people in high office and the main news events from 1967. Want to know who won the World Series or which personalities were born in 1967? Or what about the best selling films of the year? All this and much more awaits you within.

Сильмариліон

DOWNLOAD NOW »

Author: Джон Рональд Руел Толкін

Publisher: Мультимедийное издательство Стрельбицкого

ISBN: N.A

Category: Literary Collections

Page: 17

View: 732

«Читай швидко» — це серія стислих викладів шедеврів світової літератури. Ця книга стане справжньою знахідкою для тих, хто хоче швидко підготуватися до контрольної або виконати домашнє завдання. Книга в переказі Івана Опанасовича Харченка.

Чорний дім

DOWNLOAD NOW »

Author: Стівен Кінг,Пітер Страуб

Publisher: Family Leisure Club

ISBN: 6171228931

Category: Fiction

Page: N.A

View: 3662

Жахливі вбивства дітей змушують 35-річного Джека Сойєра, детектива з Лос-Анджелеса, що раптово пішов у відставку на злеті блискучої кар’єри, знову взятися до справи. Він довго намагався триматися осторонь цього розслідування, бо відчував: темне та містичне з самого дитинства, що про нього намагався не згадувати багато років, повернулося і кличе його до країни Багряного Короля. Він має пригадати, ким він є у світі Двійників і знайти відповідь, хто і навіщо викрадає малюків. Бо лише Джек знає, як відкрити вхід до Чорного Дому, оселі болю і відчаю, що ховається у власній неіснуючий тіні, аби встигнути врятувати малого Тайлера Маршалла…

Маленький лорд Фаунтлерой

DOWNLOAD NOW »

Author: Френсіс Еліза Бернетт

Publisher: Мультимедийное издательство Стрельбицкого

ISBN: N.A

Category: Literary Collections

Page: 17

View: 2951

ЧИТАЙ ШВИДКО — це серія стислих викладів шедеврів світової літератури. Ця книга стане справжньою знахідкою для тих, хто хоче швидко підготуватися до контрольної або виконати домашнє завдання. Книга в переказі Івана Опанасовича Харченка.

Восьма звичка: Від ефективності до величі

DOWNLOAD NOW »

Author: Стівен Кові

Publisher: Family Leisure Club

ISBN: 6171232831

Category: Psychology

Page: N.A

View: 7951

книжок, визнаний журналом Time одним з найбільш впливових американців, Стівен Кові пропонує доступний кожному рецепт розвитку людського генія. Його черговий світовий бестселер «Восьма звичка» є логічним продовженням знаменитої книжки «7 звичок надзвичайно ефективних людей». То що ж це за загадкова восьма звичка? Усе дуже просто — позбудьтеся колишнього способу життя і старих звичок, розвиньте в собі нові якості та несподівані здібності. «Восьма звичка» — це покрокова інструкція, як почати мислити по-новому і «зростити в собі» цілу нову звичку, щоб досягати потужної ефективності в еру інтелектуального працівника й успішно вирішувати проблеми у сім’ї, колективі та громаді.

Сміх

DOWNLOAD NOW »

Author: Михайло Коцюбинський

Publisher: Litres

ISBN: 5040022778

Category: Fiction

Page: N.A

View: 7708

«Сміх» Михайла Коцюбинського – психологічна новела, присвячена традиційній для творчості автора темі прав простого народу***. Найвідомішими творами автора є «Тіні забутих предків», «Intermezzo», «Дорогою ціною», «Цвіт яблуні», «Ялинка», «Хо», В путах шайтана», «На камені», «Під мінаретами» тощо. Михайло Коцюбинський – український письменник-імпресіоніст, майстер психологічної прози.